Справка - Поиск - Участники - Календарь
Полная версия: Прогрес
Анимка online - Харьковский аниме-форум > Life > 90%
original
Звернув увагу на те, що зараз багато розмов ведеться на тему відмови від того укладу нашого життя, що є зараз. Відмова від ринкової системи. Або взагалі відмова від цивілізації.

Всі ці речі мають за собою якусь логіку. Наприклад той же Проект Венера.

Але чи змогли б ви жити по іншому? Змінити своє життя настільки кардинально? Я кажу не про зміну свого стилю в одязі, або зміну своєї роботи, або місця проживання з друзями. А взагалі! Відмовитись від систему устрою нашого суспільства.

Заклик комуністів про "з кожного по можливостям, кожному по потребам" звучить непогано, але він вбиває стимул працювати добре. Ти можеш весь день документи із однієї шухляди в іншу перекладати і будеш отримувати все те, що й отримує людина яка ризикує своїм життям. Це вбиває будь-який стимул для розвитку. Це один з варіантів "великих змін".

А от наприклад жити без усіляких благ цивілізації. Не те що там без новенького смартфона, а й без взагалі будь якої цивілізації. Завжди так жити. Збудувати собі хатину десь в полі біля лісу. Вирощувати худобу та рослинну їжу. І жити від сезону до сезону. Але в той же час — ось вона, Воля! Ви нікому нічого не повинні. Ви живете лише для себе (та своїх близьких). Ви більш не отруюєте себе нічим.

Мене знову потягло у якісь вищі матерії. Але все те, що я написав зводиться до одного питання — чи могли б ви ПОВНІСТЮ змінити устрій свого життя? Повністю. Назавжди. Та чому?
Del'ka
Нет.
Я свою даунишифтерскую программу выполнил переехав жить в посёлок. Но с 10mbit УТ=)
Tianshi Mortis
Ни в коем случае. Кто хочет жить в пещере и питаться камнями — пусть, его никто не держит.
magdet
QUOTE(original @ 1.08.2012, 14:19)
Збудувати собі хатину десь в полі біля лісу.
*

а это часом не самозахват??? какая же тут воля
original
QUOTE(magdet @ 2.08.2012, 19:28)
а это часом не самозахват какая же тут воля
*

Я про ідею взагалі
alexsan
QUOTE(Tianshi Mortis @ 2.08.2012, 16:19)
Ни в коем случае. Кто хочет жить в пещере и питаться камнями — пусть, его никто не держит.
*


По этому поводу есть очень интересная статья
Вирус в колыбели
Redwolf Risa
Думаю большинству людей не смотря на их личное мнение по этому поводу помешало бы некоторое "Если бы..." . Лично я не смогла бы отказаться от благ цивилизации навсегда ( ну конечно, если там конец света очередной не придвидится с потерей электричества и прочим, то биж только принудительно).
Быстрый ответ:

 Использовать смайлики |  Добавить подпись
Это облегчённая версия форума. Чтобы увидеть полную версию, с большей информацией, форматированием и графикой пожалуйста кликните здесь.
Powered by Invision Power Board v2.0.0(Trial) © 2005 IPS, Inc.