Справка - Поиск - Участники - Календарь
Полная версия: Лесь Подерв'янський
Анимка online - Харьковский аниме-форум > Life > Мультимедиа > Литература
Akohito
Павлік Морозов, Утопія, П'ять хвилин на роздуми, Данко та ін...
Есть в звуковом варианте, тоесть им же начитаніе. Просто тащусь от автора.
ПОДЕРВ'ЯНСЬКИЙ Лесь (Олександр, нар. 1952 р.) Автор пародійно-сугестивних п'єс і оповідань. Живе і працює в Києві. Член НСХУ з 1980 року. Графік, театральний дизайнер. На початку вісімдесятих років з'явились самвидавські пародійні п'єси Подерв'янського "Гамлєт", "Данко" т ін., у яких за допомогою ритмізованого наративу, наповненого арготизмами, ненормативною лексикою та суржиком, упроявлювалось шизофренічне буття-яко-текст пізнього СРСР. Ігровий аспект творів Подерв'янського приналежний постмодерністським практикам. Автору вдалось синтезувати надзвичайно влучні гротескні тропні конструкції (на кшталт: "Повинні ми любити всіх підарасів, злодіїв, убивць, бо кожний з них — народ, всі богоносці...", "Усюди смерть, розруха... Не буду більше пити я! Хоч, правда, яка розумная цьому альтернатива?"), які насьогодні увійшли до корпусу урбанічного українського неофольклору. Контркультурний аспект творів Подерв'янського зосереджено на межовій травестизації хрестоматійних образів радянської класики та авторитетів ТР-дискурсу.
Дослідники відзначають незаперечний вплив Подерв'янського на стьобно-карнавальну складову вітчизняного ПМ-дискурсу (Бу-Ба-Бу, "Пропала грамота", ЛуГоСад).
Володимир ЄШКІЛЄВ
Mamoru
Не знаю, если ли ещё его сайт. Там все записи выложены.
А вот в печатном варианте не встречал
Кто найдёт — выложите
Akohito
У мну книга куплена его)
http://www.lib.ru/ANEKDOTY/PODDEREV/pavlik.txt
http://www.lib.ru/ANEKDOTY/hamlet.txt
dr.Freeman
гоните, как это можно читать?
Это нада СЛУШАТЬ! )))

Лесь Жжот, Назавжды! ))
Mamoru
Читать тоже можно)))
А ещё читать вслух)))
MrWeaver
Хочу, щоб "Йоко та самураїв" екранізували у аніме! :katana:
Хотя, если подумать, можно из уже существующих нарезку сделать)
Быстрый ответ:

 Использовать смайлики |  Добавить подпись
Это облегчённая версия форума. Чтобы увидеть полную версию, с большей информацией, форматированием и графикой пожалуйста кликните здесь.
Powered by Invision Power Board v2.0.0(Trial) © 2005 IPS, Inc.